HAKKIMDA

İstanbul'da sanatla iç içe bir ailenin kızı olarak dünyaya geldim. Çocukluğumda hep görsellik hayatımın bir parçası oldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Uygulamalı Sanatlar Bölümü' nden 1995 yılında mezun oldum. Web tasarım ve dijital tasarım konusunda workshop ve kurslara katıldım. 2002 yılından bu yana web tasarım, logo, kartvizit, reklam, afiş, sosyal medya görsel tasarım çalışmaları yapıyorum.

Web tasarımı konusunda müşterilerimin en öncelikli talepleri hızlı ilerlemek oldu. Bu konuda wix tasarımlarından yaralanarak, wix site uygulamaları yapmaya başladım. Bu sayede hem hızlı yol alabiliyor, hem de wix sayesinde güncel, teknolojiyi takip eden, mobil uyumlu web siteleri yapabiliyorum. En önemlisi de site sahipleri uygulama bittikten sonra wix'in kolay kullanımlı paneli sayesinde sitelerini kendileri güncelleyebiliyor ve blog ekleyip çıkartabiliyorlar. 

Bir firmanın sıfırdan kurumsal kimlik çalışması ile başlayan yolculuğunu, web sitesi ile devam ettirip, sosyal medyadaki bilinilirliği ile birlikte baştan uca hazır hale getirebiliyor ve firmalara teslim edebiliyorum.